سوله سبک خرپایی چیست؟ امروزه استفاده از انواع سوله های خرپایی به نسبت سوله های یو بی ام و تیر ورقی به دلیل داشتن مزایای زیاد و نیز رفع نقص این سوله ها، بیشتر مورد استقبال صاحبان مشاغل و و صنعتگران قرار گرفته است. در این میان توعی از سوله های خرپایی با نام سوله سبک خرپایی در حال تولید می باشد که با کیفیت و قابلیت هایی به مراتب بیشتر از سوله های خرپایی معمولی در حال عرضه می باشد.

ممکن است این سوال برای شما کاربر گرامی به وجود بیاید که سوله سبک خرپایی چیست؟

در جایگاه پاسخ دادن به این سوال شما باید عرض شود که سوله سبک خرپایی نوعی سوله می باشد که از قوطی پروفیل در ساخت آن استفاده شده و به دلیل هندسه ی خاصی کعه دارد و نیز خرپایی بودن اعضا، میزان استفاده و کاربرد فولاد برای ساخت اسکلت آن کاهش یافته و به همین دلیل وزن این سازه به طور موثری کاهش یافته است. و همین مساله سبکی وزن و قابلیت تحمل نشست های نسبی باعث شده که فوندانسیونی که برای تامین پایداری این نوع سوله مورد استفاده قرار می گیرد، مقرون به صرفه ی اقتصادی باشد.

سوله نمایشگاهی | ساخت سوله نمایشگاه – سوله نمایشگاه – سوله سبک در تهران

سوله سبک خرپایی

از سوله های سبک خرپای می توان برای کاربری های آشیانه های هواپیما، اسکان اضطراری، پارکینگ ها، شلترهای متحرک، انواع انبارو سردخانه، ساختمان های صنعتی، کمپ های نظامی، کارگاه های ساختمانی، کشتی سازی و حمل و نقل دریایی، استخرها، تعمیرگاه های ماشین آلات سبک و سنگین، ساخت سوله نمایشگاه، سالن های نمایشگاهی و غیره بهره برداری کرد.

از مزایای سوله سبک خرپایی می توان به امکان جا به جایی این سازه بدو نیاز به دمونتاژ کردن آن، صرفه ی اقتصادی زیاد خصوصا نسبت به سوله های تیر ورقی ، امکان نصب سریع و راحت بدون نیاز داشتن به ابزار خاص و حتی به دست خود خریدار! نام برد