ساخت سوله در کرمان

 

دهانه52 متر_ ارتفاع 9 متر _محل اجرا شهربابک-خاتون آباد _کارفرما شورا خاتون آباد

ساخت سوله در کرمان

: همانطور که اطلاع دارید عوامل و فاکتورهای بسیار زیادی در تعیین قیمت ساخت سوله ها نقش دارند , ساخت سوله در هر شهر بنا به کاربریش در هر شهر متفاوت است و ممکن است از روش های متفاوتی در ساخت سازه ها در هر موقعیت مکانی استفاده شود .

قیمت ساخت و خرید سوله در کرمان به پارامترهایی چون :

  1. آب و هوای منطقه نصب و احداث سوله
  2. نوع خاک منطقه نصب سوله
  3. نوع کاربری سوله
  4. ابعاد سوله
  5. میزان پهنای دهانه ی سوله
  6. مصالح استفاده شده در ساخت سوله
  7. ساختار ظاهری سوله
  8. قابلیت های سوله
  9. میزان وزن تمام شده سوله
  10. جرثقیل های بکار برده شده در سوله

خرید سوله در کرمان

مجموعه ما در کرمان با دارا بودن تیم های متخصص و با تجربه در زمینه ی ساخت سازه های فلزی قادر به ساخت و تولید انواع سوله ها با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز سوله سازی است که توانسته موفقیت های زیادی در این زمینه کسب کند .

از جمله خدمات مجموعه ما می توان به راهنمایی تلفنی خریداران در جهت انتخاب صحیح و متناسب با نیازشان اشاره کرد که به خریدارن این امکان را می دهد تا با شناخت صحیح انواع سوله ها و آگاهی کامل , سازه های مناسب خود را انتخاب و خریداری بنمایند .

از دیگر خدمات این مجموعه ضمانت سازه ها و خدمات پس از فروش است که در صورت وجود هرنوع ایراد هر چند جزئی با تماس با شرکت , ما همه ی تلاش خود را در جهت رفع مشکل به کار می گیریم تا رضایت کامل مشتریان را به دست آوریم .

با توجه به کیفیت سوله ها قیمتشان هم می تواند متغیر باشد هر چه میزان کیفیت مصالح به کار رفته در سازه و به طور کلی کیفیت سازه بیش تر باشد قیمت نهایی سوله نیز به نسبت افزایش می یابد اما همانطور که گفته شد کادر فنی مجموعه می تواند این هزینه ها را تا میزان قابل توجهی کاهش دهند بدون اینکه از کیفیت و استحکام سازه ها کاسته شود . ( سوله سبک )

ساخت سوله در کرمان – سوله در کرمان – سوله سازی در کرمان – سوله خرپایی در کرمان – سوله ساز در کرمان